Sveiki! su gydytoju V. Morozovu: kodėl tinsta kojos ir kas joms iš tiesų gali padėti? (0)

45777
2021 m. balandžio 23 d. 14:45
Artėjant vasarai ir šylant orams vėl pradeda kankinti tos pačios problemos – pavyzdžiui, kojų tinimas. Nors šis nemalonus procesas pasitaiko ir vyrams, dažniau jis kankina moteris.

Ir, rodos, nebežinai, kaip sau padėti – ar tepti tepalą, ar gerti daugiau, o gal mažiau vandens, atsigulti ar eiti pasivaikščioti? Tad pirmoje laidos dalyje gydytoja chirurgė rezidentė Urtė Builytė kalbės apie tai, ką gi daryti su tomis tinstančiomis kojomis.

Antroje laidos dalyje gydytojas Valerijus Morozovas išsamiai aptars, ką galima ir ko negalima daryti po skiepo. Pasirodo, dauguma mūsų įsitikinimų yra visiškai klaidingi! Pasak gydytojo, po skiepų tikrai galima eiti praustis ar lengvai pasivaikščioti – dėl to nieko blogo nenutiks.

O trečioje laidos dalyje gydytojas atsakys į jūsų užduotus klausimus. Šį kartą bus atsakyta į šiuos: Gal galite pakomentuoti jonizuoto ir sidabrinio vandens naudą? Ar su veganine mityba įmanoma užtikrinti gerą skydliaukės veiklą? Ar maitinanti mama gali skiepytis nuo erkinio encefalito?

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai