Smulkaus verslo akademijos atidarymas (0)

48430
2023 sausio mėn. 12 d. 15:00
15:10 „Kurti produktus, kuriuos perka visas pasaulis. Misija įmanoma?“ (Eglė Šimelionienė, „Tesonet“) – kaip užauginti sėkmingą ir pelningą verslą? Kaip atrasti naujas rinkas už Lietuvos ribų ir užauginti vienaragius? Kaip nuo lygiavimosi į lyderius tapti lygiaverčiais rinkos žaidėjais?
15:30 „Inovacijos krizės akivaizdoje: ką daryti šiandien, kad būtum sėkmingas rytoj?“ (Justina Klyvienė, „Future Leadership“) – kaip naujausias tendencijas ir signalus integruoti į kasdienius veiksmus? Ir kaip sukurti sprendimus, produktus ar paslaugas, kurie bus sėkmingi ateityje?
16:00 „Smulkaus verslo akademijos“ dalyvių pristatymai.

„Smulkaus verslo akademija“ – net 6 savaitės nuotolinių konferencijų smulkiajam verslui iš šalies verslo lyderių lūpų. Strategija, verslo procesai, rinkodara, personalo ir finansų valdymas – temos kurias nagrinės net 9 pranešėjai.

Ar verslo lyderių patarimai veikia, sužinokite iš 10 smulkiojo verslo atstovų, kurie „Smulkaus verslo akademijoje“ mėgins rasti raktą į sėkmingą smulkiojo verslo auginimą.

„Swedbank“ smulkaus verslo akademija yra šešių savaičių verslo stiprinimo programa, kurioje 10 atrinktų smulkiųjų verslininkų, padedami verslo lyderių ir mentorių, identifikuoja savo bendrovėse kylančius iššūkius ir ieško tinkamų būdų juos išspręsti.

Daugiau informacijos apie kitus #SmulkausVersloAkademija pranešimus ieškokite 👉 https://www.delfi.lt/apps/kiekvienas-gali/programa

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai