Smulkaus verslo akademija. Vertybės, kaip meškerė augančiam verslui, Donatas Malinauskas, „Deeper“ (0)

40862
2023 m. sausio 18 d. 11:05
Smulkaus verslo akademija | Strategija

Donatas Malinauskas, „Deeper“ vadovas, vienas iš įmonės įkūrėjų
„Vertybės kaip meškerė augančiam verslui“ – kaip „įdarbinti“ vertybes ir įgalinti komandą veikti kryptingai, kai augi dabar, o procesus ir taisykles apsirašysi vėliau. Ko išmoko klaidos ir kaip orientuotis skirtingų laimikių vandenyse sukūrus unikalų produktą.

„Smulkaus verslo akademija“ – net 6 savaitės nuotolinių konferencijų smulkiajam verslui iš šalies verslo lyderių lūpų. Strategija, verslo procesai, rinkodara, personalo ir finansų valdymas – temos kurias nagrinės net 9 pranešėjai.

Ar verslo lyderių patarimai veikia, sužinokite iš 10 smulkiojo verslo atstovų, kurie „Smulkaus verslo akademijoje“ mėgins rasti raktą į sėkmingą smulkiojo verslo auginimą.

„Swedbank“ smulkaus verslo akademija yra šešių savaičių verslo stiprinimo programa, kurioje 10 atrinktų smulkiųjų verslininkų, padedami verslo lyderių ir mentorių, identifikuoja savo bendrovėse kylančius iššūkius ir ieško tinkamų būdų juos išspręsti.

Daugiau informacijos apie kitus #SmulkausVersloAkademija pranešimus ieškokite 👉 https://www.delfi.lt/apps/kiekvienas-gali/programa

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai