Savaitės įvykiai. Migrantų sveikatos klausimai – ar skiepyti juos nuo kovido? Kodėl Lietuvos olimpinė rinktinė per pusę mažesnė nei įprastai? Išsamus pokalbis su S. Skverneliu (2)

42481
2021 liepos mėn. 18 d. 18:00
Jau kelintą savaitę į Lietuvą plūsta migrantai. Šią savaitę Seimas sukvietė neeilinę sesiją ir išaugusią neteisėtą migraciją pripažino hibridine agresija. Antradienį priimtos įstatymo pataisos, siaurinančios migrantų teises. Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda, šią savaitę surengęs spaudos konferenciją, ragino nedaryti iš Lietuvos pereinamojo kiemo.
Lietuvos institucijų vertinimu, didelė dalis migrantų į Minską atkeliauja iš Stambulo ir Bagdado lėktuvais. Lietuvos užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis šią savaitę lankėsi Ankaroje ir ragino Turkiją mažinti skrydžius į Baltarusiją.
Nemažas procentas pas mus atbėgusių migrantų yra moterys, vaikai, nėščios moterys ir neįgalūs asmenys. Kaip bus pasirūpinta jų sveikatos priežiūra?

Opozicijos lyderus Saulius Skvernelis studijoje kalbės apie migrantų krizės valdymą, prezidento spaudos konferenciją ir vangią vakcinaciją.

Dalis olimpiečių jau išvyko iš Lietuvos į Tokijo olimpines žaidynes. Šiemet mūsų rinktinė rekordiškai maža. Keli olimpiečiai laimėję kelialapius į olipiadą, atsisakė joje dalyvauti. Tautinio olimpinio komiteto vadovė Daina Gudzinevičiūtė sako, kad tai yra tragedija. Jai prieštaraujantys sako – anokia čia tragedija, niekur neparašyta, kokio dydžio rinktinė yra pakankama šaliai. Tie, kurie dalyvaus olimpiadoje verti pagarbos ir mūsų palaikymo
37 sportininkai garsins Lietuvą Tokijo olimpinėse žaidynėse. Su kokiomis nuotaikomis išvyksta tie, kuriems tai pirma olimpiada gyvenime? Kaip jaučiasi olimpiečiai, kurie dėl aukso medalio rungsis trečią ar penktą kartą?

Laida Savaitės įvykiai sekmadienį 18 valandą per Delfi televiziją

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai