Pas Editą. Juozas Gaižauskas apie pasikeitusį gyvenimo būdą: atskleidė, kas ištirpdė kilogramus (0)

7084
2023 vasario mėn. 24 d. 20:00
„Kai pirmą knygą rašiau, tai tyliai tyliai rašiau, niekam nepasakojau. Tik namie žinojo, kad rašau”, – apie knygų rašymo pradžią laidoje „Pas Editą” pasakojo aktorius Juozas Gaižauskas, kuris negalėjo tuomet įsivaizduoti, kad jo knyga sulauks tokio populiarumo ir jis parašys dar tris. „Žmona ir dukra tada paprašydavo paskaityti skyrių. Kai jau rašiau ketvirtą knygą, paklausiau, kodėl dabar neprašote paskaityti.
Sako: tada tai rūpėjo, kad kokių nesąmonių neparašytum.“ Apie vieną po kitos gimstančias knygas, nuo žmonių lūžtančias sales ir tūkstančius nueitų kilometrų J.Gaižauskas pasakojo laidoje „Pas Editą”.

„Aš esu ganėtinai užsispyręs ir atkaklus. Jei nusprendžiau, tai taip ir bus”, - užtikrintai kalbėjo Juozas Gaižauskas laidoje „Pas Editą”. Aktorius taip užsispiria, kad gali nueiti tūkstančius kilometrų pėsčiomis. Jei prisėda rašyti knygos, net nepajaučia, kaip ateina rytas. „Aš negaištu laiko pigiems reikalams, nes aš nežinau, kiek aš to laiko turiu. Juozo knygos visada atsiduria perkamiausių ir skaitomiausių topuose, tiražai vis kartojami, o jo galvoje jau sukasi naujų knygų motyvai. „Dabar daugiau laiko skiriu tam, ką aš noriu daryti”, - kalbėjo laidoje „Pas Editą” garsus aktorius, dainų autorius, atlikėjas ir rašytojas Juozas Gaižauskas, užsukęs pokalbiui su Edita Mildažyte važiuodamas pakeliui į susitikimą su gerbėjais Žemaitijoje.

Kai Juozas Gaižauskas pastebimai sulieknėjo, juokiasi, kad išgirdo tuomet baisiausių jam priskirtų diagnozių. Tačiau garsus aktorius ir rašytojas tikina, kad tiesiog pakeitė gyvenimo būdą. Laidoje „Pas Editą” jis dalinosi, kas buvo tie kertiniai dalykai, nubraukę nuo jo svorio tiek daug kilogramų. Paaiškėjo, kad visgi nebadauja. „Ką aš noriu, tą aš valgau. Bet ne tokiais kiekiais, kaip norėtų mano apetitas. Turiu visada pasiliki vietos desertui. Mažučiui, nedidukui.”

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai