Pas Editą. Druskininkų dvasinį gyvenimą pakeitęs kunigas Vaišvilas: kiekviena diena yra nauja pradžia (0)

12803
2022 gruodžio mėn. 23 d. 20:00
Charizmatiškasis kunigas Vaidas Vaišvilas dažnai susiduria su klausimu, kada bus panaikintas celibatas?

„Manęs niekas neprivertė. Aš pats esu katalikiškoj kultūroj užaugęs. Nuo mažens niekas manęs nevertė su šautuvu rinktis celibato. Kodėl mane norite išvaduoti iš to celibato?“,- naujausioje laidoje „Pas Editą“ pasakoja jau beveik dvidešimt metų kunigo sutaną vilkintis ir neretai maištininku pavadinamas dvasininkas.

Puikios fizinės formos, patrauklios išvaizdos, turintis tatuiruotę kunigas surenka pilną bažnyčią, o Kūčių vakarą, 20 val. „Delfi TV“ žiūrovus kviečiame į susitikimą su šiuo nepaprastu žmogumi, kuris iš tiesų Dievo pašauktas kilniai tarnystei ir kuris šios tarnystės nevadina darbu, o gyvenimo būdu.

Ką šiandien išvysime Druskininkų Šventosios Mergelės Škaplierinės bažnyčioje, kurioje palygint nesenai galėjome sutikti tik keliolika pagyvenusių tikinčiųjų?

Kunigas Vaidas Vaišvila atsako, kad „išvysite žmones, kurie yra laimingi ir besišypsantys. Tikrai yra atjaunėjusi parapija. Yra daug jaunimo, jaunų šeimų“.

Kūčių vakarą laidos „Pas Editą“ žiūrovų laukia nepaprastai šiltas ir jaukus susitikimas su kunigu, pakeitusiu Druskininkų miesto dvasinį gyvenimą.

Kunigu, kuris sutaną laisvalaikiu iškeičia į sportinę aprangą. Kunigu, pas kurį gali ateiti išgerti kavos. Kunigu, pas kurį po pamokų veržiasi vaikai.

„Nuo tokių smulkių dalykų mes mokomės ir keičiame savo gyvenimus“,- sako Vaidas Vaišvila.

Labai atvirai ir betarpiškai bendraujantis kunigas pasakos apie esminius gyvenimo pokyčius ir jaudinančius išgyvenimus, tarnystę Dievui ir žmonėms. Būkite su mumis penktadienį 20 valandą per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai