Tiesiogiai: Transporto ir inovacijų forumas / TRANSPORTAS IR LOGISTIKA 2050 (1)

115888
2021 spalio mėn. 21 d. 09:00
Vilniuje vyks tarptautinis transporto ir inovacijų forumas: kas laukia šio sektoriaus per artimiausius 30 metų?

Kas padėtų Lietuvai išsaugoti lyderystę transporto ir logistikos srityje? Kokios tendencijos turės įtaką transporto ir logistikos sektoriui trisdešimties metų perspektyvoje? Žaliasis kursas, skaitmeninė transformacija, proveržio inovacijos – kaip visa tai paveiks mūsų artimiausią ateitį?

Atsakymų į šiuos klausimus inovacijų ekspertai, verslo, startuolių ir viešojo sektoriaus atstovai bei politikai ieškos Tarptautiniame transporto ir inovacijų forume, kuris vyks spalio 21–22 dieną Vilniuje. Forumo tema – „Transportas ir logistika 2050“.

Pirmąją forumo dieną bus pristatomos svarbiausios politinės, ekonominės ir technologinės tendencijos, kurios formuos ateities transporto ir logistikos vystymo kryptis.

Antroji diena bus skirta inovacijų politikai, startuolių ekosistemos plėtros problematikai. Forumo metu taip pat bus apdovanoti Lietuvos geležinkelių organizuojamo konkurso „Žaliojo susisiekimo link“ nugalėtojai – geriausios ir inovatyviausios aplinką tausojančios iniciatyvos.

Forume dalyvaus Europos Komisijos komisaras aplinkos klausimams Virginijus Sinkevičius ir Europos Komisijos mobilumo ir transporto departamento generalinio direktoriaus pavaduotoja Maja Bakran Marcich.

Pasaulines tendencijas keičiančias logistikos ir tiekimo grandinės ateitį pristatys vienos iš įtakingiausių pasaulyje tyrimų ir konsultavimo bendrovių „Gartner“ ekspertė Indrė Pariente. Taip pat bus galima išgirsti Tarptautinio transporto forumo generalinio sekretoriaus Young Tae Kim pranešimą apie tai, kaip vystysis ir atrodys transportas ir logistika 2050.

Be daugelio kitų pranešėjų, Forumo metu vienaragio SENNDER atstovai pasidalins savo skaitmeninės ekspedijavimo platformos sėkmės istorija, vienus inovatyviausių vilkikų gaminančios įmonės „Scania“ viceprezidentas Aleksander Vlaskamp pasakos, kokie pokyčiai laukia sunkiasvorio transporto srityje diegiant tvarumo standartus, o kompanijos „Eiride“ atstovas pristatys pasiekimus vystant autonominius vilkikus.

Šiemet forumas vyks gyvai „Vilnius Tech“ universitete ir visi, turintys galimybių pasą, galės ne tik išgirsti įdomių pranešimų, bet ir juos aptarti su bendraminčiais pertraukų metu. Renginio dalyviams bus sudarytos galimybės dalyvauti diskusijose, plėsti kontaktų ratą ir gyvai pamatyti ateities transporto technologijų sprendimus.

Neturintiems galimybės į forumą atvykti gyvai bus suteikta galimybė forumo pranešimus stebėti internetu – pagrindinius Forumo pranešimus transliuos naujienų portalas DELFI.

Daugiau informacijos ir registracija į renginį: www.transportoforumas.lt

Forumo organizatorius – Transporto inovacijų asociacija, partneris – Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija.

Užsakymo nr.: PT_88440471

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai