Reklama

Technologijos, kurios pakeis pasaulį (0)

36210
2022 m. gegužės 18 d. 16:00
Šiais metais pirmą kartą pasaulinės IT kompanijos „Accenture“ rengiama konferencija „Technology Vision 2022“ atkeliauja į Lietuvą.

Gegužės 19 d., ketvirtadienį, nuo 14:00 iki 15.30 stebėkite tiesiogiai portale delfi.lt ir login.lt.

„Accenture“ kasmet atlieka ir pristato išsamų technologijų tendencijų tyrimą tiems, kurie nori žengti koja kojon su naujausiomis tendencijomis. Šių metų tyrime dalyvavo 4650 vadovų iš 35 pasaulio šalių, o išsakytas įžvalgas apibendrino „Accenture“ specialistai, kuriantys technologinius sprendimus TOP 500 didžiausioms pasaulio bendrovėms.

Technologijos tobulėja nuolat ir atveria naujas galimybes žmonėms bei verslams, mokslinę fantastiką paversdamos realybe. Nauja skaitmeninių pokyčių banga meta iššūkį į ateitį žvelgiančioms asmenybėms ir organizacijoms: jei norite būti pasiruošę rytojui, veikti turite jau šiandien.

Konferencijoje:

Sveikinimo kalbą sakys „Accenture“ vadovas Baltijos šalyse Maksims Jegorovs.
Pasaulines technologijų tendencijas pristatys „Accenture“ inovacijų vadovas Baltijos šalyse Kristaps Banga.
Specialiai Baltijos šalyse atlikto tyrimo duomenis pristatys ir kaip Lietuva atrodo pasauliniame technologijų kontekste papasakos „Accenture“ vadovas Lietuvoje Martynas Rudokas.
Apie metavisatą mūsų gyvenimuose ir daugiabučių statybas virtualiame pasaulyje pasakos „Crypto House Capital“ vadovas Tomas Naščišonis.

Konferencija vyks anglų kalba. Laukiame prisijungiant!

Užsakymo nr.: PT_90199367

Reklama

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai