Reklama

Festivalio „Baltic Pride“ 2022 renginio „Pasididžiavimo balsai“ tiesioginė transliacija (2)

19496
2022 m. gegužės 25 d. 13:15
Jau birželio 2 d. 19:00-21:00 val. Delfi tiesiogiai iš „Kablys + Kultūra“ transliuos išskirtinį „Baltic Pride“ 2022 renginį „Pasididžiavimo balsai“.

„Pasididžiavimo balsai“ – tai unikali galimybė išgirsti bendruomenės narių istorijas ir švęsti įvairovę bei lygybę. Mūsų svečiai dalinsis atviromis, nuoširdžiomis ir bendruomenei artimomis savo gyvenimo istorijomis apie atsiskleidimą, kovą už lygias teises, šeiminius santykius, pergales ir iššūkius. Sukursime saugią aplinką, kurioje visi jaustųsi laukiami ir paskatinsime dalyvius aktyviai įsitraukti į LGBT bendruomenės ateities vizijos formavimą. Režisieriaus Gyčio Ivanausko režisuotą vakarą užbaigsime koncertu, pranoksiančiu visų mūsų lūkesčius.

„Renginiu siekiu ištransliuoti mūsų publikai ir auditorijai idėją apie laisvę, nepriklausomybę, nebaimę ir atvirumą. Pas mus svečiuose bus labai daug gražių ir šviesių žmonių. Renginys vyks laisva žaidimo forma: nuo pokalbių su žinomais žmonėmis iki gražios gyvos muzikos“, – sako renginio režisierius Gytis Ivanauskas.

Renginyje dalyvauja:

Muzikos atlikėja Lolita Zero

Muzikos atlikėja Jazzu

Politikė, Seimo narė Aušrinė Armonaitė

Visuomenininkė, TV laidų vedėja Agnė Grigaliūnienė

La Ronge miestelio Kanadoje meras Colinas Ratushniakas

Violančelininkas Justinas Kulikauskas

Užsakymo nr.: PT_90301677

Reklama

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai