Pakvaišę dėl grožio. Šeduikytės paslaptys apie balso grožį (0)

14346
2023 sausio mėn. 22 d. 13:30
Grožio, estetikos, sveikatos ir žavesio laida „Pakvaišę dėl grožio“ kalbina dainininkę Jurgą Šeduikytę, kuri įsitikinus, kad žmogaus balsas yra galingas įrankis.

„Balsas yra galingas įrankis, per kurį atsiskleidžia asmenybės grožis. Kaip ir kūnas, balsas gali būti treniruojamas ir yra susijęs su emocijomis“, – pasakoja dainininkė J. Šeduikytė.

Pasak atlikėjos, gerklėje kaupiasi neišsakytos neigiamos emocijos, o jei žmogus yra uždaras ir jam vaikystėje buvo neleidžiama rodyti ašarų, tai kaupiasi mūsų gerklėje.

Dainininkė papasakojo, dėl ko mums gali nepatikti mūsų balsas, kaip išgirsi tikrąjį savo balsą ir kaip ji išreiškia savo grožį per balsą.

Rubrikoje „Partneriai rekomenduoja“ grožio klinikos „Biologique Recherche Ambasade Vilnius“ kosmetologė ir trenerė Gabrielė Dranginytė pasakoja, kaip namuose atlikti demakiažą ir taisyklingai po ilgos dienos nuplauti veido odos nešvarumus.

Tikriausiai didelė dalis moterų yra jautusios veido tempimą nusiplovus veidą, G. Dranginytė pripažįsta, kad to jausmo galime išvengti. Specialistė pasakoja, ką daryti, kad pojūtis būtų tarsi veido kremas nereikalingas.

Linksmiausioje laidos dalyje „Grožio desertas“ keturios merginos ir laidos vedėja Laura Dabulytė susirenka, kad išbandytų įvairias grožio priemones, šioje laidoje merginos kalbasi apie lūpas, bučinius, mėgstamiausias kosmetikos priemones lūpoms ir testuoja „Douglas“ dovanotus lūpų dažus.

Laidą „Pakvaišę dėl grožio“ žiūrėkite sausio 22 dieną, 13:30 valandą per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai