Moters vizija. Juozas Statkevičius: išbrauki tą temą ir gyvenimas nuostabus (0)

10356
2021 m. spalio 4 d. 22:00
Jau spalio 8 dieną garsiausias Lietuvos dizaineris, teatro kostiumų dailininkas, parfumeris Juozas Statkevičius susitiks su Lietuvos moterimis "Žalgirio" arenos amfiteatre ir nuotoliniu būdu vyksiančioje konferencijoje "Moters vizija" www.motersvizija.lt , kur įkvėps savo neblėstančio optimizmo ir geros nuotaikos visoms dalyvėms.

"Ta psichozė, kuri yra aplinkui... O gyvenimas tai eina ir jis niekada nesugrįš. Tai kai tu nieko nežiūri ir nežinai, tai spėji ir darbus pasidaryt, ir saule pasidžiaugt", - apie dabartinį laikotarpį teigia Juozas Statkevičius.

"Balių mažiau" - paklaustas, kaip pandemija paveikė jo veiklą, sako Juozas. Bet, anot jo, moterys vis tiek puoštis nori. Ne tik savo kūryba, bet ir aštriais pasisakymais garsėjantis dizaineris, žodžių į vatą nevyniojo ir laidoje "Moters vizija", kur jį kalbino DELFI TV žurnalistė Daiva-Žeimytė Bilienė.

"Kai yra galantiška publika, tai ir aš galiu būti galantiškas, aš moku prisitaikyti", - teigia J. Statkevičius.

Paklaustas, ar Lietuvos publika galantiška, jis atvirai rėžia: "Tikrai negalantiška. Kai mes buvom maži, mes sveikindavomės su visais. Dabar eina du tėvai - skanuoja viską iš viršaus. Vaikai jų nei "labas", nei nieko. Labai faina sėdėti per koroną su pižamom, bet gi gal galima ir ko nors išmokyti vaiką".

Apie galantiškumą, Lietuvos moterų poreikius, pandemiją ir netgi apie Palangos paplūdimius - laidoje "Moters vizija" jau šį antradienį - spalio 5 d. per DEelfi TV 20.30 val.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai