Mano pramogos veidai. Stano – apie laikus be „Instagram“: vienintelė galimybė pamatyti atlikėją buvo koncertas arba jo plakatas žurnale (3)

8310
2021 m. vasario 12 d. 13:23
Legendinėje grupėje „Delfinai“ išgarsėjęs atlikėjas ir kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano atvirame interviu prisiminė laikus, kuomet po langais budėdavo gerbėjos, iš kaimynų sulaukdavo skundų dėl išpaišytos laiptinės, o šiai problemai spręsti teko įrengti duris su kodine spyna.

„Manau, kad dabartinis jaunimas nebesupras paties formavimo principo kaip atsirasdavo žinomi žmonės ir ką jie reiškė kitiems. Jei šiandien nori pakalbinti, pavyzdžiui, Vidą Bareikį – parašai jam per „Instagram“ ir viskas. Gali bet kurią akimirką atsidaryti ir pažiūrėti ką jis naujo padarė ar įrašė, pažiūrėti jo asmeninį gyvenimą, su kuo jis gyvena... Lygiai taip pat apie bet kokią kitą žvaigždę“, - mintimis dalinosi atlikėjas.

„2000-aisiais metais vienintelė galimybė pamatyti tą žmogų buvo ateiti į jo koncertą arba nusipirkti savaitinį žurnalą ir tikėtis, kad rasi jo nuotrauką arba plakatą. Dėl to ir buvo minios gerbėjų, kurios budi po langais ir išpaišo laiptinę, dėl ko po to gauni skundų nuo kaimynų... Su gerbėjų pagalba laiptinėje buvo įstatyta kodinė spyna“, - su šlove atėjusius iššūkius įvardijo S. Stavickis.

Lietuvos radijo stočių grojamiausių dainų sąrašo viršūnę tuo metu užkariavusią grupę „Delfinai“ atlikėjas įkūrė būdamas devyniolikos metų ir teigia, kad pirmus grupės gyvavimo metus jų vadybininkas jais taip nepasitikėjo, jog prieš koncertus laiką teko leisti užrakintiems kambaryje.

Kaip Stano pats bandė būti vadybininku ir viskas baigėsi pykčiu ir rėkimu, kodėl kartą teko vaduoti aktorių Ramūną Rudoką iš Airijos areštinės, ir kaip, būdamas vos 2,5 metų amžiaus, sugebėjo „pabėgti“ iš namų gimtajame Sočyje – sužinosite jau šį sekmadienį 20:45 val. laidoje „Mano pramogos Veidai“ per DELFI TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai