Mano pramogos veidai. Šokių projektą laimėjusi Kristina Radžiukynaitė-Kayra: mokausi būti laiminga pati su savimi (1)

13062
2021 m. sausio 15 d. 14:45
Aktorė ir atlikėja Kristina Radžiukynaitė-Kayra atvirame interviu pasidalino, jog praėję metai jos gyvenime buvo tikri emociniai kalneliai – nuo išgyventų skyrybų iki triumfo televizijos projekte „Šok su Žvaigžde“. Dainininkė teigia, kad jos didžiausia svajonė dabar yra tiesiog išmokti būti laimingai pačiai su savimi.

„Per praėjusius metus įvyko labai daug visko – net nežinau nuo ko pradėti. Daug kas sako, kad dabar yra mano laikas, todėl turbūt reikia tuo tikėti. 2020 metai buvo tikri emocijų kalneliai. Buvo akimirkų, kai atrodė visiška beprasmybė, kai visiškai nebežinojau, kaip reikės toliau gyventi, tačiau buvo akimirkų, kuomet atsidarė labai daug durų ir buvo labai šviesu akyse“, - prisiminė atlikėja.

Kayros slapyvardžiu prisistatanti mergina teigia, kad jos pseudonimas, išvertus iš hindų kalbos, reiškia „unikali“ ir „taiki“. Atlikėja prisipažįsta mėgstanti gyvenime turėti personažus ir Kayra yra vienas iš jų – personažas, po kuriuo ji gali pasislėpti. Dainininkė yra įsitikinusi, jog savotiškas kaukes dėvi kiekvienas scenos žmogus ir dėl to savęs veidmaine tikrai nelaiko.

Ką K. Radžiukynaitė galvoja apie jos ir partnerio Justo aistringą bučinį tiesioginiame eteryje, ką šmaikščiausio yra iškrėtęs jos mylimas šunelis Bachas ir kaip atrodė atlikėjos vaikystė – sužinosite jau šį sekmadienį laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ tik per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai