Mano pramogos veidai. Oskaras Koršunovas įvardijo, kurie šalies politikai geriausi aktoriai (0)

9597
2020 m. rugpjūčio 21 d. 14:30
Vieną iškiliausių šalies meno asmenybių – režisierių Oskarą Koršunovą – gatvėje atpažįsta daugelis praeivių, nors jis pats sako pamirštantis, kad yra tarp geriausių teatro kūrėjų ir kaskart nuoširdžiai nustemba, kai sulaukia prašymo pasirašyti.

Kai šalyje buvo paskelbtas karantinas, O. Koršunovo režisuotas spektaklis „Mūsų klasė“ buvo parodytas internetu ir sulaukė didžiulės sėkmės – per 50 tūkst. peržiūrų, o gniaužtams atlaisvėjus OKT spektaklius perkėlė po atviru dangumi.

Laidai „Mano pramogos VEIDAI“ režisierius O. Koršunovas pripažino, kad visgi netiki, jog ateityje spektakliais persikels tik į internetą, tačiau yra įsitikinęs, kad teatras turėtų būti po atviru dangumi.

„Spektaklį sunku perkelti po atviru dangumi, bet pastangas atperka kiti dalykai. Spektaklis tampa savotiška meditacija. Supratau, kad tikroji teatro prigimtis yra po atviru dangumi, kartu su gamta. Civilizacija mus įspraudė į sales, į juodus boksus“, – įsitikinęs O. Koršunovas.

Didžiuotis kūrėjas turi kuo. Šiemet jo įkurtas Vilniaus miesto teatras (OKT) švenčia dvidešimtmetį.

Per šį laikotarpį teatras pristatė pusšimtį premjerų, kurias pamatė per milijoną žiūrovų, sudalyvavo 150-yje prestižinių festivalių ir nė nepanašu, kad ruoštųsi lėtinti apsukų. Šiuo metu vis dar vyksta OKT gimtadieniui skirtas festivalis, kurio metu visą vasarą skirtingose sostinės erdvėse rodomi teatro spektakliai.

Režisierius garsėja ne tik drąsiais sprendimais teatre, talentu „užauginti“ aktorius, bet ir aštriais pasisakymais apie politikus ir politinę situaciją šalyje, tad atvirame pokalbyje laidos „Mano pramogos VEIDAI“ vedėjas O. Koršunovo pasiteiravo, kurie iš šiuo metu dažniausiai žiniasklaidoje ir visuomenėje linksniuojamų politikų yra geresni aktoriai.

Interviu su O. Koršunovu žiūrėkite jau šį sekmadienį 19:30 val. per „Delfi TV“. O. Koršunovas atskleis ne tik daug netikėtų detalių apie vieną populiariausių savo spektaklių – „Išvarymas“, bet ir papasakos, kaip pasirenka, kokį spektaklį statyti, ar jam svarbu, ką apie jį mano kiti, ir kas yra jo autoritetas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai