Mano pramogos veidai. Kovotojas D. Rimkus-Rimkenzo – apie celibatą, akiduobės traumą ir kitų pavydą (1)

9466
2021 m. kovo 5 d. 14:45
Sparčiai populiarėjantis kovotojas Dovydas Rimkus-Rimkenzo atvirame interviu pasidalino apie vienintelį kartą, kuomet, lūžus akiduobės kaului, rimtai svarstė apie galimą savo karjeros pabaigą.

Sportininkas taip pat papasakojo apie savo tradiciją prieš varžybas laikytis celibato ir intrigas Lietuvos sporto užkulisiuose.

„Vieną kartą gavau smūgį į galvą ir lūžo akiduobės kaulas. Atlėkė tėvukas, pamatė ir apalpo. Man padarė operaciją ir draugai, treneriai bei tėvai mane jau „nurašinėjo“. Tuo metu man ir pačiam trūko motyvacijos sportui, todėl tikrai galvojau, kad karjera baigta, nes nebegalėsiu gauti smūgių į galvą“, - prisimena 22-ejų metų kovotojas.

„Po operacijos nuvykau pas močiutę reabilituotis ir mėnesį tiesiog žaidžiau kompiuterinius žaidimus. Be sporto pajutau tuštumą, todėl kaskart, kai močiutė nematė, ėjau į šiltnamį daryti prisitraukimų, pajudėti. Grįžus iš močiutės tėvai man uždraudė treniruotis, bet vis prašiau, prašiau ir išsiprašiau, kad vėl leistų sportuoti. Mamai nežinant sudalyvavau turnyre, jį laimėjau ir taip grįžau į ringą“, - prisimena Rimkenzo.

Kaip „flegmatišku“ save vadinantis D. Rimkus atsidūrė kovos menuose, kodėl tokia profesija nepatiko jo mamai ir kodėl taip mėgsta su varžovais žaisti „psichologinius žaidimus“ – sužinosite jau šį sekmadienį 20:45 val. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ tik per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai