Mano pramogos veidai. Juozas Statkevičius prisipažino, kaip dažnai varsto grožio salonų duris ir ką norėtų savyje pakeisti (19)

8870
2020 m. birželio 19 d. 15:00
Viena iškiliausių, drąsiausių ir labiausiai intriguojančių Lietuvos asmenybių – drabužių dizaineris ir teatro kostiumų dailininkas Juozas Statkevičius visuomet stilingas, puikios fizinės formos ir, atrodo, jo neveikia laikas.

„Matyt, velniui pardaviau sielą“, – juokiasi 51-erių metų kūrėjas.

Patikėti nesunku, nes akyliau dizainerį socialiniuose tinkluose sekantys gerbėjai netruko pastebėti, kad karantino metu J. Statkevičių mama lepino gardžiais, tačiau kaloringais lietuviškais patiekalais. Ne vienam dėl papildomų kilogramų, uždirbtų per karantiną, kilo klausimų, kaip jam pavyksta išsaugoti kūno formas.

„Kaip gali nevalgyti, kai specialiai tau gamina mama. Tik niekas nemato, kiek reikia paskui kankintis. Suvalgius keptuvę bulvinių blynų reikia atidirbinėti pusę dienos. Bet tai normalu“, – naujoje laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ sako J. Statkevičius ir prisipažįsta labai mėgstantis mamos keptą kugelį, cepelinus, šaltibarščius.

Kuo J. Statkevičių lepina mama, kodėl į jo kolekcijų pristatymus susirenka geriausios šalies manekenės, ką dizaineris mano apie tokias šalies šou pasaulio žvaigždes kaip Karolina ir Asta Meschino, kodėl jo nežavi Monika Pundziūtė-Monique ir Monika Marija, kodėl stiliaus dvikovoje prieš Michelle Obamą vienareikšmiškai laimėtų Melania Trump ir kodėl jam svarbi Danijos princesė Marie, žiūrėkite naujoje laidoje „Mano pramogos VEIDAI“.

Atviras pokalbis su J. Statkevičiumi jau šį sekmadienį 19:30 val. laidoje „Mano pramogos VEIDAI“ per Delfi TV.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai