Mano pramogos veidai. Draugės skyrybų įkvėpta nauja Giedrės daina „Kartoji man“Nuolat pildoma (0)

8948
2020 m. lapkričio 6 d. 14:00
Apie skyrybas kalbanti atlikėjos Giedrės Kilčiauskienės daina „Kartoji man“ žiniasklaidoje užvirė diskusijas apie pačios dainininkės santuoką. Visgi, Giedrė prisipažįsta, kad daina – visai ne apie ją, o apie draugės skyrybas, kurias aprašė net pati to nesuvokdama.

„Manau, kad daug žmonių yra patekę į tokią situaciją, kai norisi išsiskirti. Tačiau vėliau atsiranda tokios detalės, kurios vėl įtraukia atgal ir negali net „žmoniškai“ išsiskirti“, - paslaptingai kalbėjo su vyru Dominyku aštuoniolikametę dukrą Saulę turinti atlikėja.

„Pasirodžius šiai dainai man parašė draugė, esanti skyrybų procese, kurios istoriją aš puikiai žinau. Ji manęs paklausė „nejaugi tave įkvėpė mūsų skyrybų reikalai?“. Tada aš dar kartą perskaičiau dainos tekstą ir suvokiau, kad ten – jos istorija. Kurdama dainą apie tai net nepagalvojau, tačiau mes juk viską sugeriam, kaip kempinės. Panašu, kad buvau įkvėpta būtent draugės skyrybų“, - atviravo Giedrė.

Buvusi grupių „Empti“ ir „Pieno Lazeriai“ narė prieš metus pristatė antrąjį savo solinės karjeros albumą „Nuolat pildoma“ su unikalia idėja – albumas bus nuolat pildomas ir neturi galutinio dainų skaičiaus.

Kodėl G. Kilčiauskienė tapo „Reivo motina“, kaip paauglystėje už vieną litą nusipirko žiurkę bei kodėl atlikėjai kartais atrodo, kad muzikinė karjera yra visiška nesąmonė – sužinosite jau šį sekmadienį 18:00 Delfi portale ir 20:45 val. per Delfi TV laidoje „Mano pramogos VEIDAI“.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai