15:00 2016 gegužės mėn. 12 d.

Atstovauja išskirtinei profesijai: esu kaip amžinas studentas (2)

2061
DELFI
2016 gegužės mėn. 12 d. 15:00
Lietuvos simfoninio orkestro įkūrėjas, meno vadovas, vyriausias dirigentas Gintaras Rinkevičius pripažįsta – pats eidamas į simfoninio orkestro koncertus negali nepastebėti dirigento darbo.

„Kai aš sugebu klausytis muzikos, galvoju, kad dirigentas ir orkestras groja labai gerai“, – R. Valatkai pripažino G. Rinkevičius.

Simfoninių orkestrų dirigentų Lietuvoje – mažiau nei ministrų. R. Valatkos paklaustas, ar niekada nekilo noras būnant tokios išskirtinės profesijos atstovu kandidatuoti į Lietuvos prezidentus, G. Rinkevičius lakoniškas: „ne, tokio noro nėra“.

Dirigentas tikina, kad per 25-erių Lietuvos nepriklausomybės metų laikotarpį – gražiausias nepriklausomybės laukimas ir pati jos pradžia. Apie Lietuvos nepriklausomybės metus, gražiausius koncertus ir savo gyvenimo metus – G. Rinkevičiaus pokalbis su R. Valatka.

Nepriklausomybės 25-mečio proga DELFI TV pristato projektą „Mano pergalės kelias“, kurio metu išgirsite apie 25 Lietuvos vėliavas ir jų savininkus. Projekte atskleidžiamos asmeninės istorijos apie laisvų žmonių pasiekimus ir lietuvišką trispalvę.

Projekto tikslas – parodyti, kad kiekviena Lietuvos vėliava yra skirtingo žmogaus istorija, talpinanti aistrą ir užsidegimą, vertus prisiminti darbus bei pasididžiavimo savo šalimi jausmą.

Vėliavų savininkus, aistringus savo srities profesionalus, kalbina ir istorijomis su jumis dalinasi Rimvydas Valatka.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai