Mamos, nemokančios meluoti. Viktorija Siegel nuoširdžiai papasakos apie naujas pradžias jos ir dukrytės gyvenime (103)

14107
2020 m. rugsėjo 18 d. 13:00
Pastarasis pusmetinis socialinių tinklų nuomonės formuotojos ir verslininkės Viktorijos Siegel gyvenime kupinas iššūkių.

Pavasarį žinoma moteris skirtingais keliais pasuko su dukros Nicoles tėčiu, viena pati persikėlė į naujus namus, o šį rudenį pradėjo virpančia širdimi – dukra iškeliavo į darželį.

Viktorija atvira, jog tai jai - sunkus žingsnis. Ji pripratusi, kad dukra visada būna namuose šalia jos. Kai moteris darbuojasi, su mažyle būna auklė, bet vos tik atsilaisvina – skuba pas dukrytę.

„Kaip bebūtų, mamos labiausiai atsakingos už vaikus. Jai 2,5 metų, jai labiausiai reikia mamos“, - tvirtina pašnekovė.

„Į darželį nusprendžiau leisti tokiu princupu: atvešiu prieš ryto ratą ir prieš pietų miegą pasiimsiu. Nebent jai ten labai patiks“, - šypsosi.

Gražius santykius su dukra puoselėti skatina dar vaikystėje matytas pavyzdys. Viktorija Siegel gražiausiais žodžiais atsiliepia apie savo mamą, kuri užaugino ją ir 17 metų vyresnį jos brolį.

„Mes gerai sutariame, esame geriausios draugės. Nėra dienos, kad neskambinčiau jai ir nesitarčiau. Buvau ne iš lengvųjų vaikų... Dabar suprantu, kad tik tėvai gali tave suprasti ir palaikyti. Mama mane užaugino tarsi savo drauge, norėjo, kad nebijočiau jai ko nors pasakyti, pasitarti, paklausti gyvenimiškų patarimų. Labai norėčiau tokio ryšio su savo dukra – tai būtų geriausias dalykas, kuris galėtų nutikti.“

Mamos, nemokančios meluoti“ – unikalus pokalbių šou apie motinystę, kuriame pašnekovės atvirai pasakos savo išgyvenimus, dalinsis didžiausiais iššūkiais bei nepabijos pasijuokti iš nepatogių vaikų auginimo klaidų.

Kiekvieną šeštadienį 9.30 val. per Delfi TV

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai