Mamos, nemokančios meluoti. Kaip derindami vaiko vardą su gimimo data galite pakeisti jo likimą? (9)

22031
2020 m. spalio 30 d. 15:30
Komunikacijos specialistė Dovilė Mardosienė su vyru Aurimu pirmagimės vardą tiesiog išskaičiavo. Pora jau kuris laikas domisi numerologija ir yra įsitikinusi, jog skaičiuose galima atrasti daug mums naudingos informacijos.

Laidoje „Mamos, nemokančios meluoti“ šį šeštadienį pašnekovė atskleis skaičių subtilybes ir papasakos, kodėl tą pačią dieną ar net valandą gimusių žmonių gyvenimai ir patys žmonės būna skirtingi, nors jų gimimo datos skaičių kodas - panašus.

„Dukrai norėjome vardo, kuris būtų susijęs su gamta. Taip sugalvojome Ūlos vardą – upė. Taip pat šis vardas turi tokių gražių prasmių kaip valinga moteris ar jūros brangakmenis. Tačiau numerologine prasme dukrai norėjome stipresnio vardo, geriau papildančio gimimo datą, tad ieškojome antro vardo.

Dietistė Indrė Trusovė, knygos „Sveika ir gardu“ autorė laidoje „Mamos, nemokančios meluoti“ pasidalins išgyvenimais apie praėjusius metus, kada jai vienu metu teko parašyti pirmąją savo knygą, baigti studijas Klaipėdos universitete bei lauktis sūnaus.

„Kai žinojau knygos rašymo baigties ir diplomo, baigiamosios praktikos, kvalifikacinio egzamino terminą, stoviu su nėštumo testu ir džiaugiuosi, ir verkiu“, - atviraus pašnekovė. „Mano nėštumas nebuvo lengvas, iki 20-tos savaitės mane kankino stipri toksikozė, teko net atsidurti ligoninėje dėl išsekimo.

Pakeitus pokalbio temą ir paklausus, koks pats netinkamiausias maisto produktas, kurį savo vaikui gali duoti tėvai, dietistė atsako su šypsena – tai nemeilė.

„Nemanau, kad yra toks produktas, kurį galima įvardinti kaip labiausiai netinkantį vaikams. Manau, svarbiausia – saikas ir balansas. Tenka diskutuoti apie darželelyje esančią mitybą, kuri galbūt ne visada atrodo tinkama, bet aš visada sakau, jog reikia stengtis, kad bent namuose paprastomis dienomis maistas būtų geras.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai