Keturios sienos. Vilniuje mažėja laisvų plotų, kur statyti, tačiau NT vystytojai išeičių randa: ko nepastebi dažnas būsto pirkėjas? (11)

48269
2021 sausio mėn. 6 d. 12:00
Perkant NT labai svarbu ne tik gera vieta ir kaina, bet ir būsto paskirtis bei jo aplinka. Daugiausiai naujos statybos butų pasiūlos yra Vilniuje, tačiau sostinė – ne guminė, laisvų plotų, kur statyti, mažėja, todėl NT plėtotojai vysto projektus labai įvairiose vietose, pavyzdžiui, nepadoriai arti kito pastato, stato įvairių paskirčių daugiabučius, kuriuose esančius butus parduoda kasdieniam gyvenimui.

Todėl šiandien laidoje „Keturios sienos“ aptarsime vilniečių klausimų sulaukusį NT bendrovės „Homa“ projektą Ozo gatvėje, kuris yra labai arti sporto komplekso, taip pat – ką svarbiausia žinoti pirkėjui, kai jis ketina įsigyti ne gyvenamosios paskirties būstą, ar skiriasi daugiabučio techniniai parametrai priklausomai nuo jo statybai išduoto statybos leidimo.

Techninius reikalavimus daugiabučiams aptarsime su Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos Konsultavimo skyriaus vyriausiąja specialiste Asta Kazickiene ir statymo ypatumus Vilniuje su miesto vyriausiuoju architektu Mindaugu Pakalniu.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai