Kasdienybės herojai. Po trejų metų iš kalėjimo išėjusio „Radiocentro“ vedėjo išpažintis ir kaip mergina iš Panevėžio tapo klestinčia verslininke? (2)

105804
2021 m. kovo 5 d. 15:22
Ko gero ne daug kas iš pirmo žvilgsnio atpažintų 36-erių Paulių Bukauską. Buvęs „Radiocentro“ laidų vedėjas beveik trejus metus sėdėjo kalėjime, ir prieš pusmetį buvo paleistas į laisvę.

„Aš tiesiog netikėjau, kad mane gali paimti, nuteisti, išsiųsti į koloniją kažkokią, uždaryti. Man tai atrodė nerealu, - išskirtiniame interviu papasakos Paulius. - Per dvejus metus pralošiau viską - draugus, darbą, karjerą, gerą savo vardą ir tarsi to būtų mažai, patekau į teisėsaugos akiratį“.

Kita tema: Prieš gerą dešimtmetį Inga Jablonskė buvo laikoma viena geriausių komunikacijos specialisčių Lietuvoje. Baigusi gerus mokslus, ji itin greitai kopė karjeros laiptais - Inga galėjo pati rinktis, kurioje kompanijoje dirbti. Tačiau Inga šiandien pataria vertinant sėkmingas moteris vadovautis posakiu, kad nereikia apie knygą spręsti iš viršelio, nes įvaizdis ne visada koja kojon keliauja su vidine būsena.

Šiandien Ingos įkurtame universitete savo įgūdžius lavina dešimt tūkstančių lietuvių, o Inga mums šiandien negailės patarimų, kaip suklestėti net per pandemiją.

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai