Kasdienybės herojai. Po dopingo skandalo valdžia nusivylęs Šuklinas nėrė į verslą bei patarimai, kaip išgarsėti ir parduoti savo idėjas (12)

33356
2021 m. vasario 26 d. 15:00
Žymiausias Lietuvos kanojininkas Jevgenijus Šuklinas šiandien kviečia į savo namus Visagine ir žada aprodyti, kiek verslų jam pavyko sukurti gimtinėje.

„Aš turiu daug ordinų, net iš Dalios Grybauskaitės rankų. Tačiau kai tau bėda, niekas tavęs neskuba apginti ir tie ordinai tikrai nieko neverti““, - nusivylęs politikais, nepadėjusiais jam apsiginti dopingo skandale, sako Jevgenijus.

Šiandien Jevgenijus atvirai apie tai, kodėl jis džiaugiasi baigęs profesionalaus sportininko karjerą, apie neseniai užgimusius jausmus mylimajai ir naują gyvenimo etapą.

Kita tema: Dar prieš keletą metų Beatričė Paškevičiūtė buvo žinoma kaip ištikima stilistės Agnės Jagelavičiūtės asmeninė asistentė, tačiau šiandien ji pati yra kylanti žvaigždė. O Arnas Skardžius lietuviams tapo atpažįstamu sudalyvavęs televizijos realybės šou „Sala“, tačiau gyvenime užima solidžias pareigas ir tarp savo kolegų yra laikomas itin sumaniu pardavėju, kuris gali parduoti praktiškai viską.

Šiandien jie pažers daugybę patarimų, kaip parduoti savo įvaizdį ir idėjas.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai

46:05
Dokumentinis filmas

Arkties paslaptys. 8 serija

7303
46:05
Dokumentinis filmas

Arkties paslaptys. 7 serija

7608