Kasdienybės herojai. Per karantiną Vitulskiai išleido sodybai skirtas santaupas, o Asadauskaitė dėl medalių aukoja viską (304)

136704
2020 m. gegužės 15 d. 15:17
„Per karantiną jokių pajamų neturėjome, visiškai. Gyvenome iš santaupų“, – sako Merūnas ir neslepia, kad dėl atšauktų koncertų jis šiemet prarado 150 tūkstančių eurų, ir ta suma dar didės, jei prasidės antroji koronaviruso banga.

„Buvau investavęs į tokius vertybinius fondus, kurie po Japonijos elektrinės sprogimo tapo lygiu nuliu“, – apie savo pastangas taupyti pasakos Merūnas.

Užsienio šalyse karantinui einant į pabaigą, skelbiama, kad vis daugėja skyrybų. Erika Vitulkienė neslepia, kad ir jai su dainininku Merūnu Vitulskiu, visą gyvenimą įpratusiems suktis darbuose, nuolatinis buvimas namuose tapo iššūkiu.

Vis dėlto, ir pastaraisiais metais, gerokai prieš karantiną, išsiskyrė itin daug žinomų porų. Erika neslepia negalinti ramiai klausytis žvaigždžių pasakojimų, kad skyrybos visiems išėjo į naudą, kad jų vaikai nuo to tik laimingesni ir gyvenimas lyg niekur nieko teka sava vaga.

„Atsiprašau visų tų, kurie tai patyrė, bet kam sakyti, kad skyrybos yra normalu? Tai nėra normalu, – sako Erika ir patikina nemananti, kad po skyrybų visi gali būti laimingi, o vaikai džiaugtis, kad turi dvejus namus. – Ne, aš nuoširdžiai taip nemanau.“

Kita tema: per karantiną žlugę Lauros Asadauskaitės – Zadneprovskienės planai ir čempionės medalių kaina – jokio socialinio gyvenimo, draugų, laisvalaikio, ir jokių minčių apie šeimos pagausėjimą, nors būti mama jai labai patinka.

„Kol yra tas aktyvus sportas, tai tikrai negalėtume pagalvoti apie šeimos pagausėjimą, nes man atrodo, tikrai nesugebėčiau suderinti. Tai yra velniškai sunku. Vis tiek ir būt mama, ir sportininke, ir aukštumų siekti, tai yra be galo sunku. Jei nori būti čempionu, turi paaukoti viską“, – sako penkiakovininkė.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai