Kasdienybės herojai. Kodėl tėvais tapę Šventoraitis ir perpus jaunesnė Lina nesitiki amžinų santykių bei kodėl žvaigždėms nesiseka meilėje? (0)

107126
2022 rugsėjo mėn. 26 d. 21:00
Babtyno dvaro savininkas Mindaugas Šventoraitis ir beveik dvigubai jaunesnė jogos trenerė iš Balio Lina Lina. Neseniai niekas netikėjo jų meilės istorija, o štai šiandien jie džiaugiasi gimusiu sūnumi. Tiesa, kodėl pora nemano, kad bus visą gyvenimą kartu?

„Kai 80 metų bus jam, tai turbūt antrą šeimą sukursiu. Labai atvirai į tai žiūrime“, - apie dvarininką sako jo mylimoji Lina ir meilę visam gyvenimui vadina visiška iliuzija. - 15 metų su vienu žmogumi daugiau nei pakanka.“

„Jei tu gyveni su jauna moterim, turi būti pasiruošęs viskam, ne tik vaikams“, - patikina Mindaugas.

Kita tema: veidotyros bei kūno elgsenos specialistas Žydrūnas Sadauskas tiesiai šviesiai - apie meilę, santykius ir pramogų pasaulį: „Katunskytė mūsų. Ji sako - Lietuvoje vyrų nėra. Atsakymas pačioje Katunskytėje. Matote, kad jūsų vyras yra asilas? Gausite asilą. Selo klausimas. Kur problema. Eleonora Sebrova idealiai jam tiko ir tai buvo vienintelė.“

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai