20:00 2020 liepos mėn. 5 d.

Kasdienybės herojai. Kodėl Petruškevičius nepasitiki pramogų pasaulio žvaigždėmis ir verslininkų atžalų vaikystė: namie dvi auklės ir tūkstančiai eurų išsilavinimui (57)

31042
2020 liepos mėn. 5 d. 20:00
„Aš norėjau būti tam tikroje publikoje, bendrauti su tam tikrais žmonėmis, aš buvau užsibrėžęs tokį tikslą. O mano poza buvo reikalinga, nes reikėjo kažkaip įeiti į visą šitą rinką ir to laikmečio ratą, kad netaptum berniuku, lakstančiu iš paskos“, - apie savo arogantiškos žvaigždės įvaizdį pokalbį pradeda Mantas Petruškevičius.

Saulėta ir kaitri vasaros diena siauroje Vilniaus senamiesčio gatvelėje. Viename prabangiausių šalies restoranų vyksta pasiruošimo darbai - vakare švęsti gimtadienio čia susirinks išskirtinė publika. „Jauni, stilingi ir gyvenimą mylintys žmonės yra pagrindiniai mano klientai“, - sako floristas ir dekoratorius, jau nuo ryto plušantis su savo komanda.

35-erių Mantas atrodo niekuo nepasikeitęs nuo tų laikų, kai buvo dažnas vakarėlių svečias. Gal tik rengiasi nebe taip puošniai, kaip anuomet. Mantas ir neslepia, kad kasdien devyntą ryto jis dieną pradeda sporto salėje.

„Tas žinomumas, kuris man buvo gan malonus anksčiau, jau dabar yra nubrauktas, - prisipažįsta Mantas ir neslepia, jog jis pramogų pasaulyje neturėjo nė vieno tokio žmogaus, kuriuo galėtų visiškai pasitikėti, ir sunkią akimirką išsipasakoti.

Kita tema: įspūdinga blondinė Rasa Stasionienė visuomenėje nėra gerai žinoma, tačiau dailia išvaizda neretai traukia nepažįstamų praeivių žvilgsnius. Daugelis nė neįtartų, kad Rasa - keturių vaikų mama.

Rasos gyvenimas socialiniuose tinkluose tiesiog gniaužia kvapą. Galime tik įsivaizduoti, kiek šeimai su keturiais vaikais tenka pakloti už prabangias atostogas Maldyvuose ar Majamyje. Rasos prisipažinimas, kiek jie su vyru investuoja į vaikų išsilavinimą, turėtų nustebinti ne vieną. Rasa atvirai pasakoja, kodėl jai nereikia savo vyro, sėkmingo verslininko, saugoti nuo gero gyvenimo trokštančių moterų.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai