Kasdienybės herojai. Iš ketvirto aukšto iškritusio renginių vedėjo perspėjimas ir keliaujančia muzikante JAV tapusi lietuvė (0)

77958
2023 sausio mėn. 23 d. 21:00
Iš ketvirto aukšto Kaune iškritęs renginių vedėjas Edvinas Vadoklis.

„Reanimacijos vadovas, peržiūrėjęs visą sužalojimų aprašą, pasakė: košė. Ir panardino į dirbtinę komą“, - apie itin skaudžią nelaimę pirmą kartą priešais kameras papasakos žinomas kaunietis.

Kodėl jis neprisimena, kas tą naktį įvyko vakarėlyje, viename Panemunės daugiabutyje? Ir kodėl jis nori įspėti tuos, kurie itin žavisi pramogų pasauliu?

„Aš nežinau, ar galima pameluoti suaugusiam vyrui, kuris laukia, kol jam bus pakeistos pilnos sauskelnės“, - po beveik pusantrų metų itin sudėtingo gydymo pasakos vyras.

Ir kaip už 11 metų vyresnio amerikiečio ištekėjusi lietuvė Ieva Cataldo tapo keliaujančia country muzikante. Kodėl ji savo gražų namą Vilniuje bent pusei metų iškeičia į ankštą kemperį?

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai