Kasdienybės herojai. Dana Ribas - nuo vienišos mamos skurde iki deimantų karalienės ir kaip dvi serialo žvaigždės kartu per pandemiją pragyvena už 800 eurų (2)

84787
2021 m. sausio 22 d. 15:10
Izraelyje gyvenanti lietuvė Dana Ribas - nuo vienišos mamos svečioje šalyje, iki deimantų karalienės. Pravėrus įspūdingų apartamentų Vilniaus senamiestyje duris, akimirkai netenki amo - didžiuliame bute - senoviniai baldai, fortepijonas, o aplink sukiojasi dvi pagalbininkės.

Danos gyvenimas stebina kontrastais - nuo nesuvokiamos prabangos iki skaičiavimo kiekvieno cento.

Kita tema: serialo „Moterys meluoja geriau“ žvaigždės Goda Petkutė ir Arnas Ašmonas - iš vienkiemio su vištomis - į didžiąsias teatro scenas ir televizijos ekranus. Kodėl žiaurų buvusio mylimojo smurtą patyrusi aktorė niekada nebesirinktų pasiturinčio vyro? Kaip Goda ir penkeriais metais jaunesnis Arnas, seriale vaidinę porą, tokia tapo ir gyvenime? Ir kaip per pandemiją pora dviese sostinėje pragyvena už 800 eurų per mėnesį?

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai