Išskirtinis Jolantos Blažytės interviu: apie skyrybas su Viktoru Uspaskich ir vienos turtingiausių Lietuvos moterų etiketęKita tema: Kodėl K. Brazauskienės sūnus kratosi garsios pavardės? (14)

104528
2020 m. balandžio 9 d. 17:46
Išskirtinis Jolantos Blažytės interviu - apie skyrybomis pasibaigusią santuoką su Viktoru Uspaskich ir vienos turtingiausių Lietuvos moterų etiketę.

Po prieš trejus metus įvykusių skyrybų Jolanta atrodo pasikeitųsi - dabar ji rašo straipsnius bei nebijo ir socialiniuose tinkluose pakritikuoti mūsų politikų. Tačiau šalia sėkmingo verslininko pašonėje ji dažniau atrodydavo kaip gražus papuošalas, o ne lygiavertė partnerė. Ar Jolantai patiko tokia rolė?

„Kaip gali būt apmaudu, jeigu mane laiko gražuole“, - juokdamasi sako Jolanta, ir neslepia toli gražu ne visada pritarianti lyčių lygybei.

Jolanta šiandien pasakys atvirai, kodėl vos prieš kelis mėnesius kartu su buvusiu sutuoktiniu pasirodė viename mados renginyje, ir ar liko nuskriausta po skyrybų.

Kita tema: Kristinos Brazauskienės sūnus Ernestas Butrimas - didžiulio šešiolikos aukštų sostinės viešbučio „Crown Plaza“, kadaise vadinto Draugystės viešbučiu, vadovas. Ir nors Kristina ir Algirdas Brazauskai daugybę metų buvo kaltinti dėl neskaidraus šio viešbučio privatizavimo, Ernestas niekada nesinaudojo Brazausko pažintimis, netapo politiku, ir netgi sąmoningai vengė tapatintis su Brazauskų šeima.

49-erių Ernestas neslepia - iki šiol jam vadovo pareigos puikiai sekėsi, tačiau dabar, paskelbus karantiną, viešbutį teko uždaryti, ir kokia ateitis jo laukia, bei kiek nuostolių teks patirti, kol kas neaišku.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai