Atviras trynukų mamos Simonos Lipnės interviu: populiarumas internete taip apkarto, kad teko kreiptis į teismą - niekas nežinojo mano tikrosios istorijos (35)

56391
2019 m. birželio 7 d. 14:20
Trynukų mama Simona Lipnė puikiai pragyvena iš savo žinomumo, tačiau nusprendė nebetylėti apie tikrąją buvimo socialinių tinklų žvaigžde kainą.

Man kasdien grasina, rašo mano reklamas perkančioms įmonėms nebūtus dalykus. Kasdien girdžiu, kad esu stora kaip karvė, nors sveriu 58 kilogramus. Tyčiojasi iš mano vaikų, kad jie yra invalidai. Tai yra psichologinis smurtas, todėl aš turiu kreiptis į policiją“, - atvirame interviu sako Simona.

Šiandien Simona papasakos savo tikrąją gyvenimo istoriją - vaikystė be tėvo, pykčiai su mama. Kodėl nepilnametė išėjo iš namų ir apsigyveno viena?

Ant mamos pykau. Juk iš tikrųjų, jeigu vyras nelaimingas, jis ir išeis“, - sako žinoma moteris.

Trynukų gimimas padėjo Simonai išgarsėti, pristatyti visuomenei save pačią, ir šiandien moteris džiaugiasi, kad sugebėjo tinkamai išnaudoti šį savo išskirtinumą ir iš to užsidirbti.

Gyvenimo būdo laida Kasdienybės herojai - tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - naujas interviu su gerai žinomu, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiu žmogumi.
Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai