Jūs rimtai? Orijus Gasanovas - iš Jūrmalos: apie svarbiausius savaitės įvykius (9)

39702
2020 m. rugpjūčio 20 d. 20:00
Delfi kelionių ambasadorius Orijus Gasanovas šią savaitę pats atsidūrė vieno iš labiausiai dėmesį sukausčiusio įvykio centre – Anglijoje jis buvo apvogtas, buvo pagrobta kelių nufilmuotų laidų medžiaga, tai pat ir visa su savimi turėta įranga. Žinoma, tai tik vienas įvykis iš daugelio, kurie nutiko šią savaitę.

Baltarusijoje toliau vyksta kova už demokratiją. Į kovą įsijungė ir legendinis aktorius Chuckas Norrisas, paviešinęs vaizdo įrašą, kuriame siunčia piktą žinutę tariamam Baltarusijos prezidentui A. Lukašenkai.

Bet ir tai dar ne viskas. Kol kaimynai kovoja už laisvę, mes toliau kovojame su koronavirusu. Šią savaitę pradėta kalbėti, kad, siekiant sustabdyti viruso plitimą židiniais tampančiose teritorijose, gali būti įvestas karantinas viename ar kitame mieste. Ar Kaunas taps miestu, kuriame bus įvedamas karantinas ir vėl ribojamos pasilinksminimo vietų darbo laikas?

Bet ir tai tikrai dar ne viskas. Laidoje „Jūs rimtai?“ šį penktadienį dešimt svarbiausių savaitės naujienų apžvelgs žurnalistas O. Gasanovas.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai