Jūs rimtai? Kam sakyti „ačių“ už nesibaigiančius protestus? (31)

9415
2019 m. lapkričio 28 d. 14:20
Pirmadienį į miestų gatves su traktoriais išvažiavo protestuojantys ūkininkai, antradienį kiek atsikvėpėme, o trečiadienį protestavo ir Lietuvos vežėjai, vilkikais užtvinę Vilniaus Gedimino prospektą, ir Vilniaus universitetas, į kairę ir dešinę nemokamai dalijęs diplomus „už ačių“!

Ar dar liko kam streikuoti? Liko. Ketvirtadienį įspėjamąjį streiką pradėjo ir mokytojai. Tiesa, greitai baigė – streikas truko vos dvi valandas. Bet nežinia, ar nepasikartos kitų metų scenarijus, kai mokytojai buvo užėmę net ministeriją.

Prie pasipiktinimo valdžia prisijungė ir kaunietė Eglė Kručinskienė, kuri pareiškė, kad savo noru iš neteisėtai užimto socialinio būsto tikrai neišsikraustys. „Nebent išveš su kariuomene“, – tvirtino į Seimą eiti užsimojusi kaunietė.

Piktinosi ir Sauliaus Skvernelio kaimynai. Konservatoriams nusprendus aplankyti remontuojamą gatvę, kuri veda į premjero namus, vietiniai gyventojai užsipuolė politikus ir tvirtino, kad gatvė asfaltuojama tikrai ne dėl to, kad jų kaimynas – pats premjeras.

Ar liko kam dar piktintis? Ar liko kam streikuoti? O gal šią savaitę nutiko ir kas nors šviesaus bei pozityvaus?

Apie tai, kas nutiko šią savaitę laidoje „Jūs rimtai?“ penktadienį, 11 val., kalbėsime su „radistu“ Rolandu Mackevičiumi.

Daugiau

Rekomenduojame

Naujausi