Jūs rimtai? Gediminas Jaunius – apie karantininius skandalus ir laisvinimus (57)

22638
2021 m. balandžio 9 d. 10:33
Karantinas nesibaigia, nors jau sulaukėme ir šiek tiek švelninimų – policija patraukė nuo kelių „Stop“ ženklus ir nebetikrins važiuojančių ar grįžtančiųjų. Ar laisvas judėjimas įneš nors šiek tiek laimės tautiečiams?

Nors nežinia, ar visi spėjo pastebėti, kad patikros postų nebeliko, nes iki šiol tęsiasi aistros dėl visuomenės dėmesį sukausčiusių M.A.M.A. apdovanojimų. Po filmavimo Žalgirio arenoje nustatyti keturi užsikrėtimo koronavirusu atvejai. Tad ar organizatoriams tikrai vertėjo eksperimentuoti? O jei tai buvo tik darbinis laidos filmavimas, galbūt taip pat būtų galima vertinti ir Biržų ligoninėje vykusį vieno mediko pasveikinimą?

Akivaizdu, kad visuomenė jau nori grįžti į įprastą gyvenimą, bet ar siūlomas lietuviškas pasas – išeitis? Galbūt reiktų dar labiau skatinti visuomenę skiepytis, o gal net be eilės užleisti tuos, kurie nori labiausiai? O itin vakcinų trokšta policijos pareigūnai, kurie po valdžios langais net protestą surengė.

Gerokai mažesnį, bet irgi protestą surengė ir Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narys Gediminas Jaunius, stojęs ginti triukšmavusių kaimynų. Ar tikrai policijos pareigūnų veiksmai tą naktį buvo pertekliniai?

Tačiau ne viskas šią savaitę sukosi tik aplink koronavirusą. Neseniai ne vieno duomenų nutekinimo skandalo sudrebinta Lietuva vėl sulaukė nekokių žinių – nutekinti ir kai kurių „Facebook“ vartotojų duomenys. Tad ar kur nors dar esame saugūs?

O kol vieni keičia slaptažodžius, kiti planuoja savaitgalio išvykas į Palangą! Juk judėjimas jau neribojamas, tačiau kurortų merai jau įspėja, kad atvykstančių srautus griežtai prižiūrės policijos pareigūnai. Kodėl vos gavę laisvės gurkšnį lietuviai plūsta į Palangą? Kuo ji taip visus traukia?

Ir ar dalis lietuvių su lengvu pavydu nežvelgia į Virdžiniją, tapusią pirmąja JAV valstija, įteisinusią marihuanos turėjimą asmeniniams poreikiams?

O ar tarp šių įvykių nepastebėjote nieko trūkstamo? Kur dingo Velykos? Apie tai ir dar daugiau šį kartą laidoje „Jūs rimtai?“ kalbėsime su Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nariu Gediminu Jauniumi.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai