Iš rūbinės. Buvęs „Žalgirio“ legionierius Popovičius: metai Kaune buvo puikūs, tačiau antrą kartą to pakartoti nebenorėčiau (0)

8664
2020 m. birželio 18 d. 12:37
Kroatijos krepšininkas Marko Popovičius Lietuvoje praleido keturis sezonus, tačiau per tą laiką jis spėjo tiek tapti vienu mylimiausiu Kauno „Žalgirio“ komandos krepšininkų, tiek komandos vadovo Vladimiro Romanovo būti apkaltintu dėl rungtynių pardavinėjimo.

Tai dabartinis Sankt Peterburgo „Zenit“ komandos generalinis vadybininkas pasakojo Mindaugui Kuzminskui DELFI TV laidoje „Iš rūbinės“.

Kroatas ne kartą laidoje „Iš rūbinės“ gyrė „Žalgirio“ komandos sirgalius, kurie jį privertė jaustis aukščiausio lygio sportininku.

„Fanai mane priėmė taip gerai, kad „Žalgiryje“ jaučiausi kaip tikras sportininkas: mane atpažindavo gatvėse, restoranuose. Būti jaunam ir būti tokiame dėmesio centre buvo ypatingas jausmas, bet ar norėčiau tai dar kartą pergyventi? Antrą kartą – ne. Tada man patiko, bet dabar – nebepatiktų. Kaune buvo dvasia, tradicija, kažkas, ko negalėtum nupirkti – tą jaučiau ten. Ar buvo blogų akimirkų? Taip, bet džiaugsmas, kurį patyriau ten, atsveria visas nemalonias akimirkas. Nekeisčiau nė akimirkos, kurias ten praleidau“, - Kuzminskui DELFI TV laidoje sakė Popovičius.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai