Aplinkosaugininkų reidas: pareigūnai sulaukė principingo žvejo klausimo (2)

38901
Justinas Arlauskas, Robertas Narmontas | www.DELFI.lt
2018 m. birželio 20 d. 17:29
GRYNAS.lt žurnalistų komanda kartu su Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Trakų rajono agentūros vedėju Zigmantu Butvilu dalyvavo reide aplink Galvės ir Skaisčio ežerus.

Reido metu domėjomės, kaip laikomasi žvejo mėgėjų taisyklių, ar žvejojama turint žvejo mėgėjo bilietą, koks naudojamų įrankių skaičius, ar sugauto laimikio kiekis neviršija leistino.

Žvejus mėgėjus patikrinęs Trakų rajono agentūros vedėjas jokių pažeidimų nenustatė. Tiesa, darbo dieną čia rymojo vos keli žvejai, daugiausia – pensinio amžiaus. Pasak Z. Butvilo, žvejų pažeidimų sistemingai mažėja ir yra pastebimos geros tendencijos, tačiau vaizdo reportaže specialistas papasakos apie dažniausiai žvejų mėgėjų daromus pažeidimus.

Z. Butvilas pataria žvejams, kad ruošiantis į žvejybą nereikėtų pamiršti leidžiamų pagauti laimikių kiekių ir leistinų žvejybos įrankių skaičiaus.

Čia galite rasti paaiškinimus, ko šiltuoju metų laiku neturėtų pamiršti žvejai entuziastai, kokios dažniausiai jų daromos klaidos ir kokių baudų už tai gali gauti.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai