Garsiai! Naujas buvusio „Freaks On Floor“ nario projektas, Ironvyto naujienos ir kas laukia „TĖTĖ 2020“ apdovanojimuose (0)

4071
2020 m. vasario 27 d. 15:15
Šį penktadienį išvysite ilgą laiką tyloje praleidusį buvusį grupės „Freaks On Floor“ narį Roką Beliukevičių, kuris grįžta į sceną su savo soliniu projektu HEAVS.

Laidos žiūrovai turės galimybę pirmieji išgirsti švelnių psichodelinių pop garsų pripildytą jo kūrinį iš šiemet pasirodysiančio solinio EP – BE THERE.

Antroje laidos dalyje lankysis prieštaringai vertinamas atlikėjas, aktorius ir verslininkas Vytautas Medineckas-Ironvytas, kuris taip pat atvyksta su naujienomis – pristatys savo naujausią, jau ketvirtąjį, albumą ir kitas naujienas.

Pasikalbėsime su šia sėkminga asmenybe apie visą galybę skirtingų jo veiklų: kūrybą, savo vaizdo klipų filmavimą, rolę viename populiariausių LNK serialų „Rimti reikalai“ ir vadovavimą savo parduotuvei.

Ir pabaigai – susitiksime su po ilgo laiko grįžtančiais „TĖTĖ 2020 – alternatyvios muzikos apdovanojimų“ organizatoriais bei dalyviais ir pakalbėsime apie jau šį šeštadienį įvyksiančią kokybiškos muzikos šventę be blizgučių.

Laidos vedėją Korneliją Jasiūnaitę puošia „Sey Yes“ ir „Afrikietiškos kasytės“.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai