Garsiai! Išskirtinis pokalbis su „Bob Moses“, Manto Jankavičiaus bei Niko Bariso naujienos (0)

4361
2020 m. vasario 6 d. 17:12
Šį penktadienį pamatysite išskirtinį interviu su kanadiečių elektroniniu rokenrolu – įspūdingos grupės „Bob Moses“ duetu Tomu ir Jimmiu. Jų hitą „Tearing Me Up“ girdėjo jau turbūt visas pasaulis. O už kūrinio remiksą vyručiai kartu su RCA netgi nuskynė prestižinį „Grammy“ apdovanojimą.

Nuo pat 2012-ųjų iki šių dienų aktyviai kepa hitus, per metus surengia apie 200 pasirodymų visame pasaulyje, na, o šį ketvirtadienio vakarą jie pagaliau atvyko pakilnoti ir mūsų sostinės Vilniaus kultūros baro „Kablys + Kultūra“ stogo!

Taip pat laidoje kalbėsimės ir su vienu iš lankomiausių koncertų rengiančiu lietuviu – Mantumi Jankavičium, kuris jau vasario 14 d. pakvies į savo ypatingą projektą „Mantas: Rhapsody Recomposed“.

Sulauksime vieno aktualiausių šių dienų naujosios mokyklos hiphopo kūrėjo Niko Bariso, kuris tą pačią vasario 14 d. rengia savo debiutinį koncertą Kaune, koncertų erdvėje „Gargaras“.

Į svečius užsuks ir kauniečiai – 15-ąjį gimtadienį švenčiančio Kauno miesto simfoninio orkestro atstovė Aistė Pupkytė bei 5-tąjį jubiliejų mininčio populiariaus klubo „Lizdas“ įkūrėjas Žilvinas Širka-Roads.

Jie pristatys internetą ir melomanų širdis sudrebinusį bendrą kūrinį.

Laidos vedėją Korneliją Jasiūnaitę rengia INZO clothes.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai