Garsiai! Garsenybių fotografė Monika įvardino didžiausias instagraminių fotosesijų klaidas ir lietuviška „Keymono“ premjera (5)

35695
2021 vasario mėn. 26 d. 13:00
Būna muzikos pasaulio žvaigždės, instagramo žvaigždės, sporto žvaigždės, „Youtube“ žvaigždės, o Monika Dovidaitė-Rusilienė yra tikrų tikriausia Lietuvos fotografijos žvaigždė.

Pirmoje laidos dalyje ji atvirai pasidalins, kuo skiriasi ryškiausių šalies žvaigždžių fotografavimas nuo švenčių fotosesijų, kaip Monikai pavyko prasiskinti kelią į didžiuosius žurnalus bei kokie kiti talentai ir pomėgiai slypi jos asmenybėje. o, svarbiausia, profesionalė išduos, ką daryti, kad jūsų nuotraukos sužibėtų socialiniuose tinkluose.

Muzikinėje dalyje – gaivališką, jaukų elektroninį soulą kuriančios grupės „Keymono“ premjera! Iš Londono sugrįžus grupės būgnininkui ir vokalistei, pilnos sudėties grupė nėrė į kūrybinį procesą, kuris atnešė visiškai naujų vaisių ir renesansinį „Keymono“ atgimimą.

Šį penktadienį išgirsime pirmąją dainą „Koks gi tavo vardas“ iš būsimo jų mini albumo, kuris pirmąkart savyje turės kaip niekada daug lietuviškumo.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai