Garsiai! Dominykas – apie tapatybės paieškas, susiskaldžiusią visuomenę, muzikinius eksperimentus ir „Sun Francisco“ premjera (1)

32656
2021 kovo mėn. 26 d. 13:00
Šią savaitę laidoje – išraiškingasis, puikų humoro jausmą turintis, iš visų pusių sceną pažįstantis aktorius, dainų kūrėjas ir atlikėjas, kuris šią savaitę pristatė daug reikšmingų žinučių pripildytą savo kūrinį „Būnu sau toks“ su paties telefonu nusifilmuotu vaizdo klipu vienoje unikaliausių vietų žemėje – Islandijoje.

Apie pastaruoju metu susiskaldžiusią visuomenę LGBT+ klausimu, tapatybės paieškas, kodėl mūsų šalyje taip trūksta tolerancijos ne tik kitos seksualinės orientacijos, bet ir kitų tautų, priešingos lyties asmenims bei kaip Dominykas siūlytų šviesti žmones, pradedant nuo artimiausios aplinkos, taip pat apie jo alter ego – dainuojantį ir juokaujantį Vitalijų Špokaitį –išgirsite atvirame interviu.

Muzikinė premjera šįkart – elektroninės muzikos dueto „Sun Francisco“ dainos „This Moment“ vaizdo klipas, primenantis Quentin Tarantino ir Robert Rodriguez kuriamus filmus.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai