Paviešintas vaizdo įrašas, kuriame M. Šalčiūtė pažeria priekaištų gerbėjui Lukui (15)

61710
2015 m. gruodžio 26 d. 13:30
Šokėja Monika Šalčiūtė neseniai pasidalino pirmuoju vaizdo įrašu, kuriame įsiamžino su bičiuliu Luku Raščiausku. „Na, per krepšinio varžybas tikrai nelikome nepastebėti“, – viliojančiu pasiūlymu prisidėti prie paslaptingo projekto džiaugėsi Monika.

Pirmą kartą Monika su Luku buvo įamžinti Kaune, „Žalgirio“ arenoje jie stebėjo Vilniaus ir Kauno krepšinio ekipų kovą. Tąkart porelė sėdėjo pirmojoje eilėje ir mielai pozavo juos pastebėjusiems žiniasklaidos atstovams.

Monika prisipažino, kad būtent tada simpatiška pora ir buvo pastebėta. „Tada viskas ir prasidėjo, pasiūlė mums nusifilmuoti“, – pristatydama pirmąjį vaizdo įrašą prisipažino mergina.

Šįkart paviešintas jau antrasis įrašas, kuriame Monika su Luku vakarieniauja restorane. Bičiuliai įsiamžino užsisakinėdami maistą ir vertindami vienas kito pasirinkimus. Siužeto idėja sukasi aplink netinkamus Luko mitybos įpročius.

Ir nors M. Šalčiūtė ir tikina, kad iš tikrųjų jai išvaizda nėra svarbi, filmuotoje medžiagoje ji pažeria jam priekaištų.

Tai pirmasis vaikinas po kelerių metų taip dažnai pastebimas šalia Monikos. Per beveik trejus metus ji nebuvo pristačiusi nė vieno širdies draugo, nors ją lydinčių buvo. Kurį laiką ji buvo poruojama ir su verslininku iš Kauno, Ugniumi Kiguoliu.

Kas sieja Monika ir Luką, nėra aišku, tačiau panašu, kad jie puikiai bičiuliaujasi ir mielai leidžia laiką įsiamžindami naujame projekte.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai