Kaip virusas plintančios naujos treniruotės - rezultatai jau po 2 mėn. (1)

50474
Rinatas Chairulinas, DELFI TV
2014 m. spalio 1 d. 15:14
Pasaulyje sparčiai plintantis „Insanity“ treniruočių virusas įtraukė ir „Goodlife“ sporto klubo trenerį Igną Bakėjų, kuris subūrė jau virš 1200 sportuojančių žmonių (visame pasaulyje yra 4 mln.). „Insanity“ - tai aukšto intensyvumo intervalinės treniruotės (High intensity interval training angl.).

Treniruotės metu širdies ritmas pašoka labai aukštai ir duodamas tik nedidelis laiko tarpas atgauti kvapą. Treniruočių trukmė svyruoja 30 – 50 min. Šių treniruočių metu kiekvieną dieną dirbama su skirtingomis raumenų grupėmis, o akivaizdūs pokyčiai pastebimi jau po 2 mėn. aktyvaus ir atkaklaus darbo.

Didelis šių treniruočių privalumas - joms nereikalinga jokia įranga, tad galima sportuoti ir namuose. Tačiau, trenerio I. Bakėjaus teigimu, grupėse užsiėmimai efektyvesni 50-80 % nei sportuojant vienam namuose, todėl motyvacija auga dar labiau.

DĖMESIO!

Prieš pradėdami daryti INSANITY, turite pasikonsultuoti su savo šeimos gydytoju, paminėti, kad tai yra aukšto intensyvumo treniruotės ir gauti iš jo leidimą užsiimti tokiu sportu. Taip pat pasitarti su savo asmeniniu treneriu, ar esate fiziškai pasirengęs tokiai treniruotei.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai