Drąsiai! Iššūkiai santykiuose gimus kūdikiui: specialistė patarė, kuo pakeisti seksą ir kaip išgyventi kylančias krizes (0)

7971
2023 kovo mėn. 4 d. 20:00
Šį kartą laidą kūrėme tiems, kurie planuoja kada nors susilaukti vaikų arba jūsų mažyliai jau visai pakeliui į šį mūsų sparčiai mažėjančio gimstamumo laisvąjį vakarų pasaulį. Vaiko gimimas – džiaugsmingas įvykis visai šeimai, tačiau ir iš esmės perkonstruojantis visą iki tol buvusią jos tvarką, santykius. Daugiausiai neištikimybės atvejų pasitaiko būtent gimus vaikui.

Tad su sertifikuota montessori metodininke, „Mylu.lt“ edukacinės platformos tėvams kūrėja bei tinklaraščio „Mažas didelis gyvenimas“ autore Migle Rimeike pasikalbėsime apie tai, kodėl taip nutinka, kad net ir tvirti poros fiziniai, emociniai ryšiai gimus vaikui pakimba ant plauko bei kaip užbėgti visoms potencialioms krizėms už akių?.

Antrojoje dalyje tradiciškai iš arčiau susipažinsime su seksualinį gyvenimą gerokai paįvairinančiomis prekėmis suaugusiems. Šįkart jūsų dėmesiui – viena naujausių priemonių – klitorio stimuliatoriai. Visas paslaptis apie juos praskleis „Romantika.lt“ ekspertas Domas Juknevičius.

Laidą kuria ir veda Kornelija Jasiūnaitė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai