Delfi rytas. Vasaros atostogos jau ant nosies: ar nuošalios vietos gamtoje nukonkuruos pajūrio kurortus? (0)

38962
2021 m. gegužės 14 d. 08:24
Delfi rytas“ laidoje domėsimės, ar sutelkdami visą dėmesį į apsaugą nuo koronaviruso, užmiršome fizinį aktyvumą, būtiną sveikatai palaikyti. Apie tai kabėsime su laidos svečiais – Lietuvos sporto universiteto rektorė Diana Rėklaitiene ir Lietuvos olimpinės rinktinės gydytoju Daliumi Barkausku.

Dažnas, gavęs darbą, visų pirma priimamas bandojamam laikotarpui. Ką tiksliai tai reiškia darbuotojui ir darbdaviui ir kiek šis laikotarpis gali trukti? Į visus rūpimus klausimus atsakys VU Teisės fakulteto docentas, advokatas Justinas Usonis.

Pandemijos išvarginti būsimi poilsiautojai populiarius kurortus vis labiau linkę keisti į atokesnes vietoves: kaimo turizmo sodybas, poilsį miškuose, prie vandens telkinių – ten, kur didesnės saugumo ir privatumo galimybės. Kaip atrodys šių metų kaimo turizmo sodybų sezonas? Apie tai laidoje pasakos Lietuvos kaimo turizmo asociacijos prezidentė Agnė Vaitkuvienė.

Jau šį šeštadienį 9:30 val. Delfi TV žiūrovai išvys naują laidą apie sodininkystę ir augalus „Geltonas karutis“. Ką įdomaus pamatysime šioje laidoje šiandien papasakos sodininkė ir TV laidos vedėja Lina Liubertaitė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai