Delfi rytas. Vasarį brango pigiausių maisto prekių krepšelis: nepaisant kainų, lietuviai neatsisako ir brangių produktų (0)

16501
2023 kovo mėn. 10 d. 11:00
Pigiausių maisto produktų vidutinis krepšelis Lietuvos prekybos centruose vasarį brango 1 proc. Tačiau smarkiai pabrangęs maistas dar neatgrasė Lietuvos gyventojų, o ekonomistai sako, kad jų įpročiai keičiasi labai vangiai nepaisant kainų spaudimo. Daugiau apie maisto kainas pasikalbėsime su Pricer.lt maisto krypties vadovu Petru Čepkausku ir INVL ekonomiste Indre Genyte-Pikčiene.

Europos lyčių lygybės instituto statistikos duomenimis, informacinių ir ryšių technologijų sektoriuje Lietuvoje dirba tik apie 17 proc. moterų. Visoje Europos Sąjungoje dominuoja panašūs skaičiai, o jų augimo prognozės kuklios. Tad šiandien pasidomėsime, kokia situacija Lietuvoje ir kas yra daroma, kad daugiau moterų įsitrauktų į šią sritį. Su mumis – programos „Vedliai“ vadovė Lietuvoje Viltautė Žvirzdinaitė ir Schneider Electric“ įmonės marketingo projektų vadovė Baltijos šalims Šarūnė Karmonaitė.

„Delfi TV“ eteryje – nauja laida apie gyvūnus, kurią kurs „Letena“ kanalo redaktorė Brigita Ragickaitė.

Kaip per pastaruosius kelerius metus keitėsi pirkėjų įpročiai ir kaip išaugo elektroninė prekyba, šiandien pasikalbėsime su Pigu.lt marketingo vadove Giedre Vilke, kuri pranešimą apie el. prekybą skaitys konferencijoje LOGIN.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai