Delfi rytas. Vakcinacijos tempai lėtėja, išpilamų vakcinų kiekiai didėja kartais: ko imsis SAM? (3)

51518
2021 m. birželio 15 d. 08:32
Sveikatos apsaugos ministerija skelbė, kad praėjusią savaitę gerokai sulėtėjo skiepijimosi nuo koronaviruso tempai Lietuvoje. Kokios to priežastys ir kaip Vyriausybė skatins žmones skiepytis, kalbėsime su SAM atstovu Luku Galkumi.

Jau eilę metų Lietuvoje profesijų populiarumo viršūnėje rikiavosi teisės studijos, nors buvo aiškiai teigiama, kad didžioji dalis baigusių negaus darbo pagal profesiją, o kai kurie netgi papildys bedarbių gretas. Kaip keičiasi ši tendencija? Kur slypi šios profesijos patrauklumas? Kokia tikimybė baigus rasti darbą pagal profesiją? Apie tai papasakos Vilniaus universiteto Teisės fakulteto prodekanas studijoms doc. dr. Haroldas Šinkūnas.

Šiandien minima Laisvės nuo mokesčių diena. Ši simbolinė diena atskleidžia, kiek dienų per metus turime dirbti tam, kad sumokėtume visus mokesčius. Apie tai pokalbis su Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidente Elena Leontjeva.

Delfi plius“ prenumeruoja jau daugiau nei 11 600 žmonių, o jau dabar, įsigydami metinę narystę už specialią kainą galėsite laimėti elektromobilį „Mazda MX-30“. Apie patį konkursą ir tai, kaip sekasi augti ir pateikti prenumeratoriams dar daugiau kokybiško turinio, kalbėsime su „Delfi Plius“ vadove Julija Vercinske.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai