Delfi rytas. Suprastėjus visuomenės psichinei sveikatai, sugalvojo būdą, kaip padėti gyventojams„Solo ansamblis“ pristato naujausią vaizdo klipą (3)

33069
2020 m. rugsėjo 9 d. 08:14
Naujai sukurtas startuolis „Visipsichologai.lt“ subūrė 30 skirtingų sričių psichologų, kurie pradėjo teikti vaizdo konsultacijas gyventojams. Kaip gimė šis projektas, kas galės naudotis psichologų siūloma pagalba, kalbame su projekto „Visi psichologai“ IT vadovu Rimgaudu Leonavičiumi.

Tyrimas atskleidė, kad vos 3 proc. gyventojų sutiktų, kad kaimynystėje įsikurtų globos namai, kuriuose gyventų suaugusieji su psichikos negalia. Tačiau socialiniai darbuotojai, dirbantis su proto negalią turinčiais žmonėmis, sako, kad gyventojų nuomonė pasikeičia susipažinus ir pabendravus su neįgaliaisiais. Kaip vyksta negalią turinčių žmonių integracija, kalbėsime su Socialinės apsaugos ir darbo viceministre Vilma Augiene.

„Solo ansamblis“ laidoje pristatys naujausią vaizdo klipą „Bydermejeris“. Ši daina – iš naujojo albumo „Olos“. Jau ne pirmą kartą savo dainos tekstams „Solo Ansamblis“ renkasi lietuvių poetų eiles. Ši kartą tai – Antano A. Jonyno „Bydermejeris“. Apie naujausią klipą, albumą, kūrybinius planus laidoje kalbėsime su grupės nariais Vytautu Leistrumu ir Giedriumi Kiela.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai

02:17
Dekonstrukcijos

dekonstrukcijos video 3 (1)

1380
00:26
Dekonstrukcijos

dekonstrukcijos video 4

1038
00:29
Dekonstrukcijos

dekonstrukcijos video 5

956
00:47
Dekonstrukcijos

dekonstrukcijos video 6

894