Delfi rytas. Ramybės mėnesiai baigėsi: specialistai įspėja apie paankstėjusį erkių sezoną ir dalijasi patarimais (0)

26680
2023 kovo mėn. 22 d. 11:00
Rytą pradėsime nuo temos apie mentorystę – „LT Big Brother“ skelbia naujojo 2023 metų sezono dalyvių atranką, siūlydama rekordinį mentorių skaičių. Daugiau papasakos mentorystės programos LT Big Brother vadovas dr. Vytautas Jankauskas ir programos mentorė, ISM universiteto Mokslo ir studijų prorektorė prof. Vita Akstinaitė.

Dėl besikeičiančių klimato sąlygų su metais vis ilgėja erkių suaktyvėjimo sezonas. Specialistai įspėja – ramybės sezonas baigėsi ir jau nuo kovo reikia pradėti saugotis erkių bei pasiskiepyti nuo erkinio encefalito. Kartu su „Eurovaistinės“ vaistininke Milda Lukošaityte jau patarsime, kaip apsisaugoti nuo erkių.

Oras už lango neleis sumeluoti – paplūdimio sezonas artėja taip pat nenumaldomai. Ar dar įmanoma būtų spėti iki tol pasidailinti kūno linijas? Ilgametis sporto klubų „Impuls“ ir „Lemon Gym“ treneris Janas Tankevičius pasidalijo naudingomis pamokomis.

Kuo toliau, tuo labiau tvarumas tampa nebe pasirinkimu, o būtinybe. Europos Parlamento balsavimu jau priimta Tvarumo ataskaitų teikimo direktyva, kuri įpareigos visas dideles Europos Sąjungoje veikiančias bendroves reguliariai skelbti tvarumo ataskaitas pagal bendrus standartus. Ką tai keis ir ką reiktų žinoti įmonėms, pasikalbėsime su Auste Valikonyte, „Sustain Advisory“ partnere.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai