Delfi rytas. Prof. Jurkynas – apie rinkimų rezultatus ir ko tikėtis antrame ture (0)

28696
2023 kovo mėn. 6 d. 11:00
Savivaldybių tarybų ir merų rinkimai šįkart buvo sėkmingiausi Lietuvos socialdemokratų partijai – jie gavo beveik 18 proc. balsų. Antri pagal balsų skaičių liko Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai, tačiau kol kas jie užsitikrino tik du mero postus. 26-ioms savivaldybėms antro rinkimų turo neprireiks – jie jau išsirinko merus. Daugiau apie rinkimus ir ko tikėtis antrame ture kalbame su Mindaugu Jurkynu, Vytauto didžiojo universiteto profesoriumi.

Tik per plauką Dakare pergalę iš rankų paleidęs Rokas Baciuška praėjusią savaitę varžėsi antrajame pasaulio čempionato etape Abu Dabyje bei čia nepaliko sau lygių. Lentynininkas neslėpė, kad išbandymų netrūko, tačiau į Lietuvą sugrįžta su aukso medaliu. Apie tai ir daugiau šiandien ir kalbėsime su pačiu Roku Baciuška.

Praėjusią savaitę buvo minima pasaulinė klausos diena. Tad šiandien pasikalbėsime apie ausų sveikatą su „Northway“ medicinos centro otorinolaringologe Aušra Jurčiukoniene.

Viena žinomiausių Lietuvos roko grupių „jautì“ išleido naują albumą „DŽIAUGSMAS“ ir sako, kad tai „sunkiausias“ iki šiol išleistas albumas. Grupės nariai Pilypas Gruzdys ir Matas Petrulis lankysis studijoje ir papasakos daugiau apie albumą.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai