Delfi rytas. Prasideda ilgasis savaitgalis: kokie pavojai tyko gamtoje ir kaip nuo jų apsisaugoti? (0)

47552
2022 rugpjūčio mėn. 12 d. 11:00
Mirtingumas nuo širdies ir kraujagyslių ligų Lietuvoje išlieka pirmoje vietoje, tačiau pastebima, kad lietuviai vangiai profilaktiškai tikrinasi tiek dėl šių, tiek dėl kitų sveikatos sutrikimų.

Todėl neretai darbdaviai tampa tais žmonėmis, kurie ragina darbuotojus nenumoti ranka į sveikatos problemas. Apie tai laidoje pasikalbėsime su „Gerovės klinikos“ kardiologe Laura Lukošiūniene ir „Compensa Vienna Insurance Group“ atstove Indre Tuchtiene.

Nors vasara pamažu ritasi į pabaigą, šilti orai vis dar lepina. Deja, kartu su šiltais orais ir laisvalaikiu gamtoje pasipila ir įvairios traumos. Vasara yra būtent tas laikas, kai įvairių traumų ir sužalojimų padažnėja, kurių būtų galima išvengti. Kokios dažniausios vasaros traumos ištinka žmones, papasakos „Lietuvos draudimo“ Asmens žalų skyriaus vadovas ir gydytojas Jonas Stasinas.

Dienos, kai vandens skaitiklių rodmenis tenka fiksuoti mechaniškai suskaičiuotos. Vilniuje užbaigtas pirmasis išmanaus vandentiekio diegimo etapas ir dar šiemet išmanieji vandens skaitikliai turėtų atsirasti ir sostinės gyventojų namuose. Plačiau apie šią naujieną papasakos bendrovės „Vilniaus vandenys“ komunikacijos vadovė Renata Saulytė-Smalskė ir „Bitė Lietuva“ produktų vadovas Eligijus Rakickas.

Elektrai brangstant, vis daugiau kalbama apie jos taupymo būdus. Kokie tie būdai ir kaip sumažinti elektros suvartojimą savo namuose, papasakos Kornelija Jasiūnaitė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai