Delfi rytas. Panevėžys keičia kultūrinį veidą: senoji kineskopų gamykla atsiveria menui (0)

19622
2021 m. rugsėjo 7 d. 08:03
Dar birželio mėnesį startavo „Swedbank“ inicijuotas socialinis projektas „17“. Būtent tiek skirtingų interaktyvių instaliacijų Vilniuje leidžia vilniečiams ir miesto svečiams susipažinti su Jungtinių Tautų Darnaus vystymo tikslais. Šio projekto dalis yra ir finansinis raštingumas – o „Swedbank“ siūlo laimėti moksleiviams išskirtines pamokas. Daugiau apie visa tai šį rytą kalbame su „Swedbank“ finansų instituto vadove Jūrate Cvilikiene ir Socialinių iniciatyvų vadovu Ernestu Ramonu.

Rugsėjo 14 dieną jau 7-tus metus iš eilės Vilniuje vyks saugumo konferencija ESET Security Day. Tad apie būsimą renginį ir svarbiausias kibernetinio saugumo naujienas pasikalbėsime šįryt. Pokalbyje — ESET Lietuva vadovas Tomas Parnarauskas ir kibernetinio saugumo ir verslo atsparumo ekspertas Edvinas Kerza.

Laidoje nusikelsime į Panevėžį. „Ekrano“ kineskopų gamykloje atveriama nauja kūrybinė erdvė, skirta menininkams, o kartu su nauja vieta startuoja ir projektas „Dabarties ekranas“. Apie visa tai papasakos projekto „Dabarties ekranas“ kuratorė, meno projektų vadovė Vaida Andrijauskaitė.

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai